Destek Olun

Dünyamızın giderek maliyet odaklı bir hale geldiği bu dönemde, çocuklarımızın güzel eserler görerek büyümelerine, estetik yönlerinin gelişmesine, yaratıcılıklarının ateşlenmesine, çevreye duyarlı olmalarına, geri dönüşüm konusunda bilinçlenmelerine hepimizin ihtiyacı var. Cam Ocağı Vakfı faaliyetlerine bu merkezden yola çıkarak sürdürmektedir.

Sponsorluk

Nasıl sponsor olabilirsiniz?

Misafir Sanatçı

Genç cam sanatçılarına sadece günlük hayatın keşmekeşinden uzaklaşarak sadece sanatlarına odaklanabilecekleri bir atölye ortamı sunmaya çalışıyoruz. Atölye olanakları, malzeme, enerji..

Büyük Usta

Dünyanın her tarafından cam sanatçıları İstanbul'a gelerek bu muhteşem şehirden aldıkları ilhamla eserler üretiyor. Cam Ocağı Vakfı olarak bu süreçte..

Okul Gezileri

Cam Ocağı Vakfı, her yıl 30.000'e yakın ilk ve orta öğretim öğrencisine cam sanatını tanıtmak üzere okul gezileri düzenliyor. Bu..

Üniversite Öğrenci Desteği

Her yıl düzenlediğimiz atölye çalışmalarımıza, Vakıf kaynakları ve bireysel sponsorların destekleri ile üniversite öğrencilerinin de katılarak hem tekniklerini geliştirmelerine hem..

Yılmaz Yalçınkaya

Kurucu

Çocuklarımıza ve gençlerimize sanatın güzelliklerini göstermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Lütfen her türlü desteğe ihtiyaçları olduğunu düşünerek yardımlarınızı esirgemeyin.

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

Okul gezileri

Maddi imkanı olmayan bir öğrencinin okul gezisine destek olabilirsiniz.

40 TL

Engelsiz Yaşam

Bir engelli gencin, cam yapımını deneyimleyerek aslında engelsiz olduğunu ona hatırlatabilirsiniz.

150 TL

Öğrenci Desteği

Bir üniversite öğrencisinin yoğun atölyelere katılmasına destek olabilirsiniz.

3500 TL