Camocağı Kampüsü

Kampüse Varış

Yoğun atölye çalışmalarında kampüse varış atölye başlangıcında veya bir gün önce olup, kampüsten ayrılış ise atölye çalışmalarının bitim tarihi veya ertesi sabah olmak üzere düzenlenmiştir. Ulaşım ve zamanlama ile ilgili ayrıntılı bilgi, kayıtları tamamlanan katılımcılara ayrıca sunulacaktır.

Ulaşım

Cam Ocağı kampüsüne ulaşmak için Beykoz Sultaniye’den hareket eden 137 no’lu Beykoz-Riva-Cumhuriyet Köyü belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Otobüs saatleri için tıklayın. 

Atölye çalışmaları boyunca Cam Ocağı kampüsünde konaklayan ve şehir merkezine gitmek isteyen katılımcılar, 137 numaralı Cumhuriyet Köyü belediye otobüslerini kullanabilir. Kampüste konaklamayan katılımcılar, Beykoz’dan kalkan personel servisinden yararlanabilir. Kampüs, tüm tesislere kolayca erişilebilecek şekilde tasarlanmıştır. önceden haber verilmek kaydıyla, fiziksel engelli konuklarımız için özel yardım hizmetleri sağlanır.

Havaalanı ya da Şehirden transfer isteyen katılımcılarımız için;

Şehir merkezi tek yön 35 USD

Sabiha Gökçen Havalimanı tek yön 35 USD

İstanbul Havalimanı tek yön 60 USD

Konaklama

Cam Ocağı kampüsünde, 48 katılımcı kapasiteli, merkezi ısıtmalı, tam donanımlı bir misafirhane yer almaktadır. Kampüs sınırları içinde bulunan misafirhane 20 odalıdır. Bu odaların 12 tanesi 4 katılımcının konaklayacağı şekilde düzenlenmiştir. Her odanın kendi banyosu vardır.

Cam Ocağı’nda sadece atölye çalışmalarına gelen katılımcılar konaklama imkanından yararlanabilir. Cam Ocağı tesislerini görmek için fotoğraf galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Konukların yemek ihtiyaçları özel bir yemek şirketi tarafından karşılanmaktadır. Özel diyet (vegan, vejeteryan, gıda alerjisi vs. ) uygulayan katılımcılar başvuruları sırasında bunu belirtmelidir.

Fiyatlar

1 kişilik oda  – 60 USD

2 kişilik oda – 35 USD (kişi başı)

4 kişilik oda – 25 USD (kişi başı)

 

Fiyatlar günlük kişi başıdır, KDV dahildir ve sadece atölye katılımcıları için geçerlidir.


Kampüs Olanakları

Cam Ocağı’nda atölye çalışmasına gelen katılımcılar belirtilen kurallar dahilinde kampüs içindeki kütüphane, çok amaçlı salon, basketbol alanı, yüzme havuzu ve dere kenarındaki dinlenme alanından faydalanabilir. Atölye çalışmalarında konaklayan katılımcılara, çamaşır yıkama ve ütü için gerekli donanım mevcut olmakla birlikte sınırlıdır. Bu nedenle katılımcıların yanlarında yedek giysi getirmeleri önerilir.

Kurallar ve Uygulamalar

Uzun dönem atölye çalışmalarına katılacak olan misafirlerimizin aşağıda bulunan Kurallar ve Uygulamalar dokümanını okumaları gerekmektedir. Lütfen ekteki dokümanı aktif hale getirmek için tıklayınız.